Droga do twojej pracy marzeń może zacząć się z nami.

Mamy dla Ciebie oferty stałego zatrudnienia na terenie Polski i Niemczech. Dodatkowo oferty pracy tymczasowej i na zlecenie. Zależy nam na naszych kandydatach i chcemy Ci pomóc w zrealizowaniu swoich marzeń związanych z pracą. Daj nam szansę. Na pewno nie pożałujesz.
Jeśli szukasz wyzwań i nowych doświadczeń, chcesz wrócić na rynek pracy po dłuższej nieaktywności lub chcesz pracować za granicą, znajdziemy ofertę dla ciebie.

Co możemy dla ciebie zrobić?

Prowadzimy współpracę z wieloma sprawdzonymi firmami z różnych branż. Nasi rekruterzy chętnie odpowiedzą na Twoje pytania – Udzielą fachowej porady i wsparcia. Sam się przekonasz o ich zaangażowaniu i fachowości.

Praca Stała

Szukasz stabilizacji i pracy którą pokochasz? Musimy się poznać! Mamy ciekawe oferty z różnych branż, od wielu polskich i międzynarodowych firm. Uśmiechniętych i przyjaznych rekruterów chętnych odpowiedzieć na twoje pytania. Zaproponujemy Ci ciekawą pracę i atrakcyjne warunki zatrudnienia.
Nie czekaj- sprawdź nas!

Praca Tymczasowa

Wracasz na rynek pracy? Szukasz doświadczenia? Chcesz sprawdzić potencjalnego pracodawcę. Praca tymczasowa może być doskonałym rozwiązaniem dla ciebie. Przy takim rozwiązaniu to my jesteśmy Twoim pracodawcą i oddelegowujemy cię do pracy u naszych klientów. Jesteśmy odpowiedzialni za to aby Twoja praca była legalna i bezpieczna. Otaczamy Cię opieką i zawsze służymy pomocą.

Praca za granicą

Zarabiaj w Euro, Zdobywaj nowe doświadczenia i nie martw się o nic. Obecnie posiadamy oferty z terenów Niemiec ale planujemy rozszerzyć naszą działalność na inne kraje Unii Europejskiej. Mamy oferty do przemysłu, budownictwa, hotelarstwa i usług gastronomicznych. My zadbamy o wszystko. Ty musisz się tylko spakować

Grupa Flexijob to agencja pracy,
która pomaga przedsiębiorcom optymalizować koszty pracy
i zatrudniać najlepszych specjalistów.

FLEXIJOB 2024. All Rights Reserved.
Realizacja: Efekt Online