Pragniesz efektywnej
i sprawdzonej kadry w swojej firmie?

Azja może być doskonałym rozwiązaniem dla Ciebie

Statystyki wielu ekspertów z branży zarządzania zasobami ludzkimi wskazują, że pula pracowników chętnych do pracy w Polsce za naszej wschodniej granicy powoli się wyczerpuje. Nowi pracownicy często mają za duże wymagania finansowe.
Dlatego postanowiliśmy rozszerzyć naszą ofertę o pracowników z krajów azjatyckich takich jak Nepal czy Indie. Obecnie mamy podpisane umowy międzynarodowe z agencjami w tych krajach. Baza dostępnych pracowników ciągle się rozwija i powiększa.

Dlaczego warto zatrudnić pracownika z Azji?

Dłuższy okres pracy

Pracownicy przyjeżdżają na minimum rok. Często przedłużają swój pobyt nawet do 3 lat. Pracownicy z Azji są gotowi do pracy w nadgodzinach i w weekendy.

Szybszy rozwój firmy

Mniejsza rotacja wśród pracowników, ich wysokie kwalifikacje oraz zaangażowanie w pełnienie powierzonych obowiązków przyśpiesza rozwój firmy.

Obniżenie kosztów

Dłuższe okresy zatrudnienia powodują redukcję kosztów związanych z ciągłym poszukiwaniem i szkoleniem pracowników oraz ilość obowiązkowych badań lekarskich.

Komunikatywność

Większość naszych azjatyckich pracowników rozumie język angielski, a przed przyjazdem do Polski przechodzą krótki kurs naszego języka co powinno ułatwić współpracę.

Wydajność

Wraz z doświadczeniem rośnie wydajność pracownika. Pracownicy z Azji szybko aklimatyzują się w nowym miejscu dzięki czemu mogą wykonywać swoje obowiązki na najwyższym poziomie.

Wysoka kultura pracy

Azjatyckie wychowanie i kultura pracy są głęboko zakorzenione w świadomości naszych pracowników. Sprawia to, że wszystkie prace wykonywane są z pełnym zaangażowaniem i dokładnością.

Grupa Flexijob to agencja pracy,
która pomaga przedsiębiorcom optymalizować koszty pracy
i zatrudniać najlepszych specjalistów.

FLEXIJOB 2024. All Rights Reserved.
Realizacja: Efekt Online